ROSJA PANSTWO AGRESJI I WOJEN UWARUNKOWANZCH GENETYCZNIE








       

        ROSJA PAŃSTWO AGRESJI I WOJEN UWARUNKOWANYCH GENETYCZNIE


Witam Państwa serdecznie z Królewskiego miasta Krakowa.Obecnie jestem obywatelem Polski i mieszkam w Krakowie.Ale kiedyś w czasy Radzieckiego Imperium Zła mieszkałem w  Ukrainie obwodzie Odeskim,gdzie.pracowałem jako wykładowca na prawo,politologie i ekonomii.Z tego powodu mam zdolności i możliwość zbadać i wyjaśnić nie tylko dla siebie ale i dla Państwa co teraz się dzieje w całą świecie i w Ukrainie,gdzie obecnie trwa okrutna wojna,którą prowadzi agresywna imperialistyczna Rosja,która bez żadnego powodu w nocy  napadła na swojego sąsiada łamiąc wszystkie międzynarodowe przepisy Statusu ONZ. Ciekawe jest to,że Rosja jako Członek Rady Bezpieczeństwa ma obowiązek być gwarantem pokoju i sprawiedliwości dla wszystkich na Kuli Ziemskiej.A prawda jest odwrotna,że obecna Rosja jest państwem.która najwięcej w ciągu XX i XXI stulecia zagraża pokoju na Świecie.Wynika sprawiedliwe zapytanie jakim cudem po II Wojnie Światowej,kiedy było wiadomo dokładnie,że wojna była przygotowana i na oczach całego Świata była rozwiązana nie tylko A. Hitlerem,a i I.Stalinym. Przeciw dokładnie wiadomo w 30 lata XX stulecia Germania okupowała Austrię i Zachód Polski, a Rosja Wschodnią Polskę. Dla imperialistycznej Rosji A.Hitler był pretekstem dla realizacji swojego planu o socjalizmu i komunizmu na Całym Świecie. Komunistyczna ideologia od początku swojego istnienia była naprawiona na to,żeby sprowokować Świat na Światową wojnę, bo tylko takim sposobem mogli zrealizować i panować na Całym Świecie.Ja codziennie jestem w szoku od tego,ze w nasze czasy,kiedy Cywilizacja osiągnęła takiego poziomu rozwoju technologij i poziomu życia na świecie jest państwo,które żyje regułami czasów Chana Batyia w Mongolii i Tureckich Sułtanów,gdzie zasady demokracji  były w rękach jednej osoby, a nie Narodu i Parlamentu..Ja jestem przekonany,że to jest coś związane z historią i genetykom tego agresywnego i dzikiego narodu.Dowody tego są bardzo wyrazisty. Normalnemu i zdrowemu człowieku ciężko zrozumieć jak w XXI wieku,kiedy świat się zmienił.materialnie,kulturalnie,moralnie i ideologicznie jest państwo i cały naród,gdzie cały czas  jest bieda prowadzą wojny z innymi narodami oraz mordują swoich obywateli głodem. Wojna na Ukrainie pokazuje,że świat nie jest przygotowany i nie wie jak się zachować w takich sytuacjach,kiedy wielkie państwo prowadzi totalną wojnę i zagraża całemu światy wojną nuklearną.Obecnie w Ukrainie imperialistyczna Rosia piąty rok prowadzi.totalną wojnę z Ukrainą. Powiem Państwu jako dojrzały naukowiec, że to w historii cywilizacji jest największa absurdalna wojna. Bo agresorem jest państwo, które po wszystkich kanonach ONZ powinno nie napadać na innych, a bronić wszystkich i pomagać w rozwoju. Obecna wojna wejdzie w historii świata jak potwierdzenie tego, ze świat nie jest idealny i nie jest przygotowany się bronić od agresywnych narodów,które są na początku rozwoju demokratycznych kanonów. Z mojego punktu widzenia jako naukowca naród Rosji jest na początku swojego rozwoju  dzikiego feudalnego  kapitalizmu. Powiem państwu dla czego ja tak stwierdzam. Obecnie na całej Kuli Ziemskiej dużo się zmieniło w porównani z tym co się działo w XX stuleci, kiedy agresywne mocarstwa bezkarnie dzielili świat na kawałki. Wszyscy obecnie wiedzą, że po II Wojnie Światowej głównym agresorem dla Świata i pokoju została Rosja,która okupowała wprawie 30% Kuli Ziemskiej i ogłosiła o nowym światowym ustroju komunistycznym. Wszyscy rozumieli,że to co oni proponowały światu jest bardzo złe, ale nie mieli koncepcje jak z tym nowym faszyzmem, się bronić. Sprawa w tym,ze komunistyczny ideologi były bardzo sprytny, bo grały grały psychologiczny sprawdzony czujniki zwykłych obywateli.





                                                                          

                                  dr Vasyl Stratulat-Smolnicki na Rynku w Krakowie


















Komentarze

  1. Pozdrawiam serdecznie z Krakowa i Całego Pokojowego Świata Wszystkich Fanów.Wielkie Wam wszystkim Brawa.Sława Dla Polski i wszystkich Polaków.Sława Bochaterom Ukrainy którzy dostojnie walczą z rosyjską dziką orda.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz