WIELKA MIŁOŚĆ I KLUCZ DO DNA I WIECZNOŚCI
WIELKA MIŁOŚĆ I KLUCZ DO DNA I WIECZNOŚCI
Witam serdecznie wszystkich ludzie na Kuli Ziemskiej i innych istot wszechświata. Dzisiaj 30 grudnia 2020 roku i mam wielkie natchnienie napisać jak jest sens życia na Ziemie i jaka jest rola miłości i DNA w naszym życiu i jak oraz co trzeba zrobić aby żyć długo i szczęśliwie. Mam 75 lat jestem naukowcem całe swoje życie dużo się uczyłem,pracowałem i poznawałem świat. Od 15 lat prowadziłem życie samodzielnie z powodu tego,żeby codziennie być zmuszony walczyć i zdobywać naukę i potrzebny środki na życie. Teraz jestem mądry,kreatywny i dużo lepszy jak w 20,30 i 50 lat i mógłby zrobić bardzo duży pozytywnych rzeczy dla siebie,swojego kraju oraz świata. Jednak DNA mojego wieku ma swoje przepisy i granicy,o których my ludzie bardzo mało wiemy. Chyba wszyscy są bardzo zdziwieni,kiedy widzą,że jedni ludzie żyją 50-60, a inni 90-100 i wtedy my myślimy przeciw to nie jest sprawiedliwe. Jednak realnie to tak. Z tego powodu ja mam wielka ochotę oraz natchnienie poznać ten temat oraz przedłużyć swoje życie maksymalnie jak to jest możliwe. Ja wierze w to,że DNA ma sekrety,o których my ludzie mało wiemy, a dokładnie nie mamy klucza logarytmu DNA. Jak nam na ziemie się uda poznać sekrety organu naszego ciała lub organów,którzy są odpowiedzialny za odmłodzenie i przedłużenie życia do 100-200 lat w dobry stanie,to będzie wielki progres dla cywilizacji ziemskiej.Jako naukowiec jestem przekonany,że obecnie cyfrowa technologia daje nam możliwości nie tylko wykorzystania różnych dodatków dla wzmocnienia takich organów jak serce,płuca,wątroba,nerki i innych organów co realnie pozwoli nam wszystkim przedłużyć swoje życie, ale i skanowanie mózgu oraz poznania sekretu naszego DNA. Powiem Państwu na przykładzie mojej osobowości. Mam 75 lat całe swoje życie pracowałem jako wykładowca na uniwersytecie i jak wiadomo wszystkim praca wykładowcy jest związana z tym,że codziennie wychodzić na podium, a przed tobą tłumy młodych ludzi,którzy są bardzo młody,zdrowy i kreatywny, a to oznacza,że zawsze trzeba być w nastroju psychologicznym,żeby momentalnie być w stanie odpowiadać na wszystkie ich pytania i kaprysy, a dodatkowo wykładowca to wielki aktor,mówca podobno jak rzymski gwiazdor mowy czasów Cezara wybitny senator i mówca senatu Cyceron,którzy zawsze zadawał Cezarowi bardzo niewygodne zapytania oraz bardzo mocno krytykował za dyktatorskie decyzji w Rzymski Imperium. Tak samo i praca wykładowcy. Jak ja miałem 6 godzin lekcyj to musiałem 6 godzin być jak aktor na scenie przygotowany na setki samych różnych zapytani i błyskawicznych odpowiedzi. To było bardzo przyjemnie, ale potrzebowało bardzo dużo energii psychologicznej i wiadomo,że to dla serca jest wielkie obciążenie. Z tego powodu,kiedy osiągnąłem wieku 70 lat moje serce potrzebowało pomocy i ratunku. Kiedy dostałem skierowanie od lekarza kardiologa na różne badania oraz metody prowokacji serca na wysiłek, to od razu po badaniach byłem skierowany szczepienie mi rozrusznika cyfrowego jako dodatkowego zasilacza dla mojego wielkiego i kochanego serca,które służyło mi tyle lat. Operacjia po szczepienia "biotronica" niemieckiej firmy trwała dwie godziny, a po trzech dniach ja z odnowionym sercem jak prawdziwy kiborg już był w domu. Teraz jak na swój wiek jestem superr.. i tak się czuje, kocham Brunetki Blondynki i inne dziewczynki bo wszystkie są piękny oraz czarujące, a jak chcecie dowody to zapraszam do Google. Wystarczy,że Państwo napiszą mój kod DNA na i sennychFacebóók i przed Wami wszystkie cechy mojej osobowości w realu. Codziennie bardzo piękny kobiety i młode i w wieku podają mi na profilu swoje zdjęcia oraz piszą mi komplementy. 23 grudnia miałem urodziny,tak w tym dniu dostałem tyle pozdrowieni,że musiałem kilka dni odpisywać podziękowania. Z tego widocznie,że od Boga i nie tylko mam zapisane w moim czypu DNA bardzo dużo potrzebnych miłosnych, twórczych i moralnych wartości. Od kiedy siebie pamiętam zawsze byłem lubiany i miele widziany, a jak trzeba było wybierać,kto będzie dowodził w igrzyskach to zawsze wybierali mi, choć wzrostem był bardzo nie wysoki. Powiem Państwu,że te cechy z czasem nie utraciłem,a odwrotnie się rozwiały. Powiem Wam,że dzisiaj,kiedy ja mam 75 lat to nie jestem gorsze jak w 30-40-50-60, a odwrotnie jestem dużo lepszy we wszystkich sprawach jak moralnych, tak i fizycznych oraz jako naukowiec w dziedzinach ekonomii,prawa,politologii lub rządzenia. Po swoim zdolnościom mógłby być bardzo wybitnym ministrem,premierem i prezydentem bo mam bardzo dobre wykształcenie w dziedzinach ekonomii,prawa i politologii, a co jest bardzo ważnym elementom mojego DNA to jest to,że ja błyskawicznie decyduję. Mój mózg pracuje jak automat,kiedy jestem w ekstremalnych sytuacjach. A więc czas na zapytanie,co to jest DNA oraz co to jest za tajemnica,która dla ludności do tej pory jest wielką tajemnicą,która nie jest do końca rozwiązana. Jestem przekonany,że jakby nam udało się na Planecie Ziemie rozwiązać kod genetyczny,to przed nami się otworzył nie tylko rozwój świata na Planecie Ziemie, ale i na innych planetach, bo kiedy nasze Ziemie się urodziło, to była konstrukcja cząsteczek z różnych planet wszechświata, tak samo jak nasze Ziemie umrze,to z cząsteczek naszej planety oraz DNA ludzie przy urodzeniu innej planety będą elementy i informacja naszego DNA na ziemie. Z tego powodu ja jestem przekonany,że kiedy nam się uda nagrać do naszych komputerów kod DNA, to my się doznamy bardzo dużo o siebie oraz życiu innych istot wszechświata. Jednak co to jest DNA. Zaczynamy. Z mojego punktu wiedzenia aby realnie przedstawić sobie co to jest taki mechanizm jak DNA,który nie jest w realu widoczny. Z tego powodu zrobimy takie porównanie na przykładzie elementów cyfrowej technologii jakim jest nośnik informacji cip,który jest w każdym cyfrowym urządzeniu i w zależności od tego programu,który w niego założono on funkcjonuje i nawet ma możliwość się poprawić. Podobno temu i nasz DNA,który nie tylko ma coś z tego,co my odziedziczyli a i cały czas coś się zmienia i się poprawia i wtedy następne pokolenie może mieć DNA lub lepsze lub gorzej. Zbadamy taki życiowy przykład jak ktoś z dzieci się wraca wśród kompanii,gdzie liderzy prowadzą agresywni i przestępczy działania, to jak ktoś,kto ma dobry geny DNA, ale dużo czasu się wraca wśród takiej grupy, to jego DNA po wole może się zmienić bo grupa ma swoje psychologiczne komformne działania zachowanie w sensie,że ta osoba się uzależnia od tej grupy i zachowania dodatkowo to z czasem,że zapisuje w kod genetyczny, a z tego wynika,że dzieci,którzy się urodzą od takiej osoby mogą być z takimi zadatkami genetycznymi. Tak samo dobry czyny się zapisują w kod genetyczny. Tak moja ukochana córeczka tak samo jak i my jej rodzice została wykładaczem, choć my z żoną nie mieli wielkiego wpływu na ją decyzje. To oznacza,że nasz genetyczny kod został w komórkach i genach i naszej ukochanej córeczki. Prawda nie zawsze tak bywa, bo przez DNA rodzice do dzieci mogą się dostać geny i komórki innych osób z rodziny dziadków i innych osób różnych pokoleń.Na tej samej zasadzie wszystkie pokolenia dostają różne cechy charakteru,choroby,talenty,agresja,otyłość,uroda,różne wady zdrowotne i inne. Z tego powodu problem DNA w czasach cyfrowej technologii zajmuje ogromną uwagę medyków,informatyków, wojskowych, rodzice,którzy z pokolenia w pokolenie mają problemy genetyczny. Z tego powodu ja jestem przekonany,że jak tylko będzie skanowany i otwarty kod genetyczny ludzie będą mieli możliwość planować cechy,umiejętności,talenty,zdrowie, przedłużenie życia w zdrowiu do 100 lat dłużej a może i wieczne życie. A więc wracamy do samego pojęcia kategorii DNA, co to jest realnie. Z mojego punktu widzenia to jest mechanizm,który jest w organach wszystkich istot na ziemie i ma funkcje obrony gatunku od jego deformacji i zniknięcia. W zależności jaką siłą DNA broni gatunek od zniknięcia zależy czy ten gatunek będzie się rozmnażał lub zniknie. Z tego powodu wszystkie gatunki oraz istoty,którzy są na ziemie cały czas wałczą z pomocą DNA z utrzymanie swojego gatunku prz życiu. Z tego powodu informacja genetyczna to bardzo skomplikowany i ukryty od naszych oczy proces zapisywania i kodowani cech dziedziczonych naszym organizmem w procesie rozwoju gatunku i jego obrony od deformacji i zniknięcia z natury.Z mojego punktu widzenia jako naukowca DNA można porównać do naszego PSLU osobistego,gdzie się znajduje informacja prawna o naszej osobowości tylko różnica jest w tym,że DNA zawierz nasze genetyczne cechy osobowości całego gatunku od początku cywilizacji. DNA to nasz bank informacji,którą my odziedziczyły od wszystkich pokoleń naszego gatunku historycznego, to oznacza od małpy do naszych dni. Chyba Państwo zauważyły jak czasami się zachowują ludzie,którzy są mocno upity i robią rzeczy bardzo nielogiczne i dzikie. Z mojego punktu widzenia w tym czasie z DNA i genów występują te cechy,który zostały zapisany w DNA na początku cywilizacji. Jak ludzie są w normalnym stanie to te dzikie geny są ukryte daleko w DNA i naszym mózgu, a to oznacza,że oni są pod kontrolom bo to nie jest mile widziano ludzi, a kiedy ktoś jest upity to takiej kontroli niema ( w takich sytuacjach ludzie mówią,że ma na języku,to co ma w głowie). Jestem przekonany,że z czasem będzie zorganizowany światowy bank DNA,gdzie będzie cała informacja o genetycznych cechach wszystkich ludzi. To będzie wielki progres w rozwoju naszej cywilizacji, bo tedy uda się poznać i trzymać pod kontrolom dużo problem,którzy są związany ze zdrowiem, formowania organów władzy i wyborami prezydenta,prawą, ekonomią,nauką, agresją, wojnami. Dzisiaj na 08.01.2021 jest bardzo aktualny problem związany z wyborami prezydenta USA. Obecny prezydent USA Donald Tramp,który przegrał wybory prezydenckie USA 2020 po przepisach ma obowiązek 20 stycznia 2021 roku przekazać władze nowemu prezydentowi Joe Bideny,który wygrał z wielką przewagą, a obecny Prezydent D.Tramp,który ma po przepisach przekazać władze się zachowuje agresywnie i robię wszystko aby udowodnić,że to on wygrał wybory, a nie J.Biden. Obecny Prezydent D.Tram zamiast,żeby z honorem i kulturą przekazać władze J.Bidenowi on 7 stycznia 2021 roku sprowokował agresywny i kryminalnych ludzie,którzy weszli do pałacu Kongresu USA i jak dzikusy i bandyci wszystko rabowały i zniszczyli wszystko co było w Kongresie. Z powodu takiego zachowania obecnego Prezydenta D.Trampa zmarł 5 osób a setki zostały pokaleczony.Wynika pytanie co do tego ma DNA oraz zachowanie Prezydenta D.Trampa. Z mojego punktu wiedzenia jako naukowca jakby przed wyborami prezydenta w 2016 roku D.Tramp byłby zbadany na DNA i ludzie by dokładnie wiedzieli,że on ma bardzo agresywne cechy, to możliwe,że ludzie wtedy nie wybraliby jego na taką wielką posadą i obecnie USA nie mieliby takiego faktu,kiedy faktycznie zachowanie Prezydenta Trampa powinno być ocenione jako kryminalne i musi być odwołany od stanowiska,a konkretnie ogłoszony inpiczment oraz odtworzona kryminalna sprawa, bo 5 osób zginęło z powodu jego agresywnych działań. Jestem prawnikiem i dr nauk i jestem przekonany,że D.Tram powinien być ukarany nie tylko materialnie, ale i politycznie, bo kiedy on od stycznia 2017 roku został Prezydentem, to założył dla świata bardzo populistyczny wulgarny trend,to jakby stało mdą,że prezydentem może zostać nie tylko polityk, ale i biznesmen,komik i inne. Tak samo W Polsce do władzy się dostały religijny i agresywni konserwatyści,którzy szkodzą nie tylko nam polakom, ale i całej Unii Europejskiej. W tym czasie w Ukrainie wybory wygrał populista komik Włodzimierz Zeleński,który nie daje sobie rade z powodu braku doświadczenia politycznego,ekonomicznego,dyplomatycznego oraz jest powiązany z oligarchami,którzy cały czas wykorzystują jego posadę dla okradania swojego narodu. Jednak z czasem i amerykanie oraz my Polacy i Ukraińcy zauważyli,że populiści bardzo szkodzą i ciągają nas do tyłu z tego powodu w USA na wyborach 2020 roku D.Tram jak nieadekwatna osoba przegrał wybory, a na Ukrainie oraz w Polsce i na Wengrach ranking populistów cały czas pada, a to pokazuje,że na następnych wyborach populiści odejdą do historii. Z tego powodu ja jestem przekonany,że z czasem na wyborach prezydenta,parlamentarnych oraz miejscowych będą sprawdzały DNA wszystkich kandydatów czy oni się nadają na konkurencje dla wykonywania posad rządzenia. Historia pokazuje i podaje nam wszystkim przykłady,że z powodu braku informacji o kandydatach na posadę prezydenta,premiera,posłów i inne się dostają osobę,którzy robią wielkie krzywdy i mordy dla mln ludzi. Tak my wszyscy dobrze pamiętamy jak do władzy w XX wieku przyszli takie złodziej i mordercy jak.J.Stalin, W.Lenin, A.Hitler, Benito Mussolini, A.Sadat,Kadafi i inne.A więc co to jest DNA. Z mojego punktu widzenia to bank historyczne informacji o tym jakie cechy i umiejętności, zdrowie, choroby genetyczny,zdolności,charakter i psychologia,kształt ciała i wszystkich organów, rozmiar mózgu,talenty,agresja i inne rzeczy który każdy z nas, kiedy się rodzi może dostać od różnych pokoleń w rodzinie bo wszystko zależy od tego jaka będzie kombinacja połączenia genów i komórek od rodzice i innych pokoleń (babci,dziadka,prababci,pradziadka i innych. Naprawdę jaki jest dokładna algorytm,który dostanie dziecko od rodzice nauka i medycyna 100% nie wie. W tym czasie,kiedy kobieta jest w szpitalu i ma urodzić dziecko, to ona dokładnie może wiedzieć czy to będzie dziewczynka, czy chłopiec oraz deformacji organów, a inne rzeczy można ustalić tylko po urodzeniu dziecka i bardzo skomplikowanych badań. A jakby my mieliby klucz do naszego DNA to mogliby planować i zmienić program rodzenia dziecka, kiedy są problemy genetyczny i jest zagrożenie dla życia kobiety. Obecnie u nas w Polsce nasz kochany rząd w tandemie z katolickim kościołem zdecydowały zakazać prawo na aborcje i z tego powodu się rodzą tys dzieci,które całe życie będą w cierpieniach, a rodzice w wielkich kosztach. Z tego powodu klucz DNA mógłby pozwolić zmienić DNA dla dzieci z problemami aby oni byli sprawny do normalnego życia. Czas na informacje o definicji pojęcia DNA. Z mojego punktu widzenia jako naukowca oraz mena,który ma 75 lat i całe życie badam jak ja się rozwijam i jak mój mechanizm DNA jako osobisty i oryginalny bank informacji cały czas od początku mojego życia i teraz podaje mi informacje o wszystkich moich problemach zdrowotnych,miłosnych, naukowych, w sytuacjach zagrożenia, Powiem Państwu taki przykład,że obecnie jestem w trakcie napisania mojego pamiętnika na różne tematy życiowe,miłosne i naukowe i czasami wieczorem mam problem z interpretacją różnych wydarzeń życiowych oraz naukowych, a kiedy rano wstaje to szybko znajduje rozwiązanie problemu. Z tego wynika,że mój mózg za noc znajduje informacje,która jest w moim DNA lub banku informacji. A więc DNA to mój bank informacji,który się składa z mlrd komórek i genów po całemu mojemu organizmowi. W tych genach i komórkach jest pełna informacja wszystkich pokoleń w moje drzewo rodzinne,gdzie jest zakodowana podobno jak w komputerze cyfrowa technologia informacja rozwoju mojego organizmu. Dla tego ja stwierdzam,że każdy z nas dostaje rachunek bankowy,gdzie jest debet i kredyt i na tych pólkach z pokolenia w pokolenie,się zapisuje wszystko co my robimy dla naszego organizmu dobrego i złego. Z tego wychodzi,że wszystkie pokolenia pracują na nasz bank DNA i jak,ktoś z pokolenia w pokolenie dba o siebie i broni swój organizm to na swoim debicie i miłość i zdrowie i wielkie talenty. A jak w innym banku informacji cały czas idzie genetyczna informacja o nieporządanych dla organizmu działaniach,to się zapisuje w banku na rachunku kredyt. Z tego wynika,że co pokolenia posieją to następne pokolenie i dostanie w nagrodę lub talenty,zdrowie i urodę lub otyłość,alkoholizm i brzydkie zachowani. A teraz chcę Państwu na przykładzie mojego banku DNA przedstawić jakie ja mam dewizy na moim życiowym rachunku. Pokolenia mojego drzewa rodzinnego,się składa z banku DNA, w którym z pokolenia w pokolenie było zapracowano na długie życie, bo mój dziadek,który był księdzem dożył do 89 lat. Ja się urodziłem w 1945 roku w czasach Królewskiej Rumunii,którą prawił bardzo mądry i przystojny Król Michaj. Kiedy sowieci "jakby nas wyzwolili od okupacji Germanii", a faktycznie nas okupowały, to za to,że my byli z rodziny zamożnej i religijnej zrobili nam piekielne życie z tego powodu od głodu i pytek zmarł nasz ojciec siedmioro moich braci i siostrzyczek. Ja i inne moi bracia i siostrzyczki zostali z matką arystokratycznego pochodzenia bez żadnych środków do życia. Z tego powodu musieli my wszyscy zapracować na swoje życie i DNA. Powiem Państwu,że moje DNA całe życie był ze mną i ja dostawałem potrzebną informacje,żeby nie tylko przetrwać sowiecką okupacje, ale i zostać wybitną osobowością oraz dodać do mojego DNA bardzo dobre cechy dla mojej ukochanej córeczki oraz moich wnuczek,którymi ja jestem dumny. A więc jaki dobre i nie dobre cechy ja przekazałem następnym pokoleniom. Zaczynamy z mojego małego dzieciństwa, bo wtedy ja bardzo wyraźnie poczułem jedną z cech,których mam w DNA i to była cecha szacunku i miłości do swojej Matki Marii Stratulat - Smolnickie arystokratki Polskiego pochodzenia. Zawsze byłem przywiązany do niej bo ona była jak aniołek dla mnie moich braci i siostrzyczek. Dziewczynki zawsze byli ze mną wszędzie na zabawach,w szkole,uniwersytecie,w pracy i moich konkursach piękności. Kobieta dla mnie jest cudem i kwiatem natury. Jestem szczęśliwy,że oni całe życie są obok mnie i zawsze spierają. Inną stroną miłości do kobiet,którą ja mam w DNA jest miłosna i seksualna. To w naszym banku genetycznym jest bardzo ważna funkcja i potrzeba bo to jest zakodowane jako przedłużenie naszego rodu oraz oraz rodzinnej więzi i miłości. Powiem Państwu,że ja jako dziecko pamiętam jak się rozwijał mój organ płciowy co ja odczuwałem. Na początku swojego życia,kiedy miałem z 3-4 lata mi się wydawało,że to jest organ tylko dla siusiania,ale z czasem zauważyłem,że on daje bardzo przyjemny sygnały,kiedy się spotykałem z dziewczynkami. W jeden dzień grali się my w piłkę nożną na wielkim terenie,gdzie było dużo krzaków i wysokiej trawy. Nagłe my usłyszały bardzo dziwne kobiece odgłosy,który na nas dzieciaków miało działanie bardzo przyjemne bo nasze penisy stali się powiększać, kiedy my do nich się zbliżyły,to oni były w wielkiej euforii miłości. Ale wtedy my byli za mały,żeby zrozumieć co oni robili. Wieczorem ja z wielkiej naiwności zapytałem u matki co oni tam robili, moja matka była bardzo zdziwiona,że zobaczyłem takie rzeczy i odpowiedziała mi,że oni się bawili w kotki myszki. Z mojego punktu widzenia to co ja odczuwałem było działaniem banku mojego DNA,który podawał sygnały o miłości i seksu. Pamiętam pierwsze pocałunki,które tak samo były pod dyktando DNA, było to tak miałem 14 lat i wieczorem szliśmy z moim przyjacielem do domu, a po drodze spotkaliśmy dwóch dziewczynek,który się bawiły, my się pojednały do ich zabaw i tak trwało do wieczora, a kiedy chcieli się pożegnać nagłe jedna z nich się zbyła do mnie i mocno wdychają powietrze pocałowali mi w usta i to był taki euforyczny czas kiedy my się rzuciły w ramiona i jak szaleńcy stały się całować i to było coś nowego w moim życiu i bardzo pociągająco, że my nie mogli się oderwać od siebie i tak trwało kilka godzin dziecinnej euforii całowania. Ja teraz wspominając te chwile bardzo dziękuje tej małej gwiazdeczki,która podarowali mi tyle radosnych chwil. Nie wiem czy ona żyje czy nie ale ja to pamiętam i bardzo jej dziękuje ten słodki raj miłości,który ona mi dała od całego swojego serca. Z tego powodu ja jestem przekonany,że dar piękna miłości i przedłużenia rodu jest zakładany w nasz DNA i zawsze dodaje owoce na naszym drzewie DNA. Następnym cudem, który ja mam w swoim DNA jest miłość i szacunek do siebie i mojego organizmu. Może komuś się pokarze, że to egoizm, ale ja estem przekonany,że jak to ja mam w DNA to oznacza,że tak ma być od Boga i natury bo,żeby kogoś pokochać to najpierwszy trzeba pokochać siebie i swój organizm, a to dla tego,że jak ja siebie nie szanuje i nie kocham,to tracę swoją obronę i szacunek do siebie. Szacunek i miłość do siebie daje możliwość jednemu być wielkim,szanowanym i zostać w historii, a innemu, a innemu,który niema szacunku do siebie,swojej rodziny i państwa zostać alkoholikiem i marginesem, ten który siebie kocha i szanuje zawsze będzie ambitny i będzie się starał być liderem,żeby zostać w historii świata. Ja całe swoje życie odczuwałem i odczuwam siłę duchu,że muszę być wielkim liderem i nigdy się nie poddawać.Mam nadzieje,że Państwo nie robią ze mnie zakochanego narcyza w siebie. Po prostu wiem jaką cenę i wartość mam w siebie. Innych ludzie też kocham, ale to jest coś innego. Siebie ja kocham, żeby zmotywować swoją osobowość na wykonanie wszystkich spraw,które mam do załatwienia w swoim życiu. Obecnie pisze swoją książkę i żeby ją napisać ja muszę być moralnie zmotywowany,że jestem na tyle dobry,że potrafię zrobić coś co jest nie powtarzalne. Następną bardzo cenną cechę,którą mam w DNA jest to,że mam talent rządzenia, to oznacza,że mam królewską siłę błyskawicznie decydować i zmuszać podwładnych robić to,co jest niezbędne. Taki talent rządzenia ludzi mają w DNA bardzo rzadko. Być królem,prezydentem,premierem nie wszyscy potrafią. Ludzie powinny wybrać na posadę prezydenta tego (zatrudnić), kto po DNA i rankingu ma wszystkie cechy potrzebny dla tego,żeby rządzić państwem. Badanie DNA przed wyborami pozwoli nam ludziom wybrać tego,kto będzie dostojnie nami kierował i zrobi wszystko,żeby my dobrze pracowały,żyli godnie i byli bezpieczny. Wracamy na chwile do obecnego do 20 stycznia Prezydenta D.Trampa,który przegrał wybory prezydenckie 2020. Przegrał z powodu tego,że ma w DNA bardzo agresywne geny,który widocznie były w pokoleniach jego drzewa rodzinnego. Jestem przekonany,że z czasem wszystkie państwa na świcie będą mieli bank DNA swoich obywateli, dla polityków już teraz trzeba to zrobić,aby my obywateli mieli prawdziwą informacje,kogo my zatrudniamy dla realizacji naszych interesów związanych z władzą,ekonomią,naszym dobrobytem i ochroną. Do polityki i rządzenia powinny być na podstawie cech DNA wybrani ludzi,który mają talenty i moralny podstawy. Podaję państwu przykład o roli DNA,gdzie jest zanotowana informacja jak on ma zdolności rządzenia. Od kiedy siebie pamiętam w sportowych bataliach,bójkach i domowych sprawach to zawsze wybór padał na moją osobę z tego powodu ja byłem zdziwiony dla czego i to było zawsze w moim życie bo obecnie w wieku 75 lat tak samo się dzieje bo w domu wszystkie decyzji idą z mojego woli i głowy. W moim DNA jest informacja od moich przodków,która pozwali mi bardzo szybko i błyskawicznie rozwiązywać wszystkie problemy,które mam w życie. Kiedy byłem w wojsku,to też byłem liderem. Po wojsku kiedy zostałem studentem to od razu zajmowałem bardzo dużo posad studenckich i naukowych. Po zakończeniu Uniwersytetu od razu miałem dużo propozycji nie tylko po fachu prawnika, a i w dziedzinie naukowej bo od razu kilka wybitnych profesorów proponowały mi tematy do napisania pracy doktorskiej. Ciekawe jest to,że ja wybrałem nie kierunek prawnika i proponowane posady,a to czego ja nie studiowałem kierunek ekonomii.Intuicja DNA podawała mi informacje,że bez podstaw ekonomii prawnik niema wielkiej wartości. Z tego powodu poznałem nauki i sekrety ekonomi i napisałem doktorską w tym temacie. Z czasem zauważyłem,że DNA podaje mi informacje,że jestem bardzo zdolny do biznesu i projektowani. Z tego powodu,kiedy przestałem pracować jako wykładowca założyłem firmę Z.O.O i zaprojektował upakowania kosmetyków pod nazwą "Princesse du Bal",który byli bardzo popularny. Z czasem w mojej głowie się pojawiła informacja,która cały czas goniła mi zrób to, a konkretnie zorganizowałem konkurs piękności pod nazwą Królowa Festiwalu bo się okazało,że na scenie potrafię być bardzo atrakcyjnym i lubianym. Triumf na scenie był na tyle kuszący,że potrafiłem zorganizować dodatkowo Nagrodę Statuetki im. Jana Kiepury wybitnego gwiazdora Holliwudu i Polski początku XX stulecia. Wtedy mieszkałem w Krynice-Zdroju,gdzie corocznie się prowadzi nie tylko Festiwal im. Jana Kiepury, a i Forum Ekonomiczny. Moje artystyczne DNA podawało informacje i natchnienie prowadzić kronikę tych wielkich wydarzeń historycznych i to mi wyszło na dobrze bo nie tylko zostałem w historie jako kronikarz, ale i miałem możliwość się poznacz ze wszystkimi polskimi prezydentami i premierami od okresu 2008 roku i po 2018 rok. Po tym jak zostałem seniorem odkryłem dodatkowy talent,który mam w DNA to pisanie opowieści i blogów na różne historyczne, naukowe oraz miłosne tematy. Powiem Państwu o bardzo cenną cechę,którą mam w DNA to słuchanie swojego organizmu o wszystkich zmianach zdrowotnych. Zawsze jak zrobię coś nie tak od razu dostaje od swojego organizmu i mózgu informacje lub sygnał,że mam coś zmienić w takich rzeczach jak jedzenie,zasypianie, spacery,stresy,serce,wątroba,nerki i inne organy błyskawicznie podają sygnał i ja od razu zmieniam program swoich działań. Bardzo kocham siebie i swój organizm,szanuje go,broni od niepotrzebnych stresów,trunków i potraw,który mój organizm nie toleruje. Słuchać sygnały swojego organizmu to wielka sztuka zdrowotna. Szkoda,że jak minimum 50 % ludności na Ziemie nie bronią i szanują swóju organizm, a codziennie robią dużo rzeczy,który skracają nam życie i zabijają. To jest bardzo widocznie po wieku,kiedy my meny umieramy z powodu,że nie szanujemy swój organizm. Ostatnie byłem w Krakowie na Rakowickim historycznym banku informacji DNA już nieżyjących i zrobiłem taki wniosek,że kobiety żyją jak minimum na 10 lat dłużej jak my meny. A najgorsze jest to,że meny umierają w wieku 50-60 lat. Ten fakt pokazuje,że z pokolenia w pokolenie męski DNA pogarsza swoją zdolność do utrzymania naszego życia do stu lat i dalej. Jestem przekonany,że to co my śpiewamy na urodzinach "sto la sto lat...." jest realne,tylko moi drodzy na to trzeba całe życie zapracować. Powiem Wam jakie ja mam marzenie? Obecnie mam 75 lat i codziennie nie tylko pisze swoje historyczne blogi i książkę o wielkich wydarzeniach XX i XXI stulecia, a i codziennie przcuje nad tym aby utrzymać swój profil i organizm i ciało w dobrym stanie i dożyć do stu lat, a w sto lat się ożenić i udowodnić wszystkim na Planecie Ziemie,że to jest możliwe. Jak to działa. Nie pije nie pale, nie kupuje trujące produkty, a tylko naturalne i lekko strawne, Używam dużo owoców i warzyw,naturalne sałatki,dużo chudego serka i białego mięsa z indyka oraz kurczaka. Codziennie biegam i świcie w parku 3-5 razy, dodatkowo pije dużo naturalnej wody oraz kocham brunetki i inne dziewczynki, a jak chcecie dowody to zapraszam na mój profil Facebook i macie dowody ile pięknych i modnych kobiet codziennie ze mną się kontaktują. Jaki jest sekret popularności w naszym życiu. Wszystko w naszych rękach,żeby być lubiany i szanowany to trzeba na to zapracować i w dzień i w nocy, od dzieciństwa i do wieku seniora, a konkretnie do ostatniego dnia. Zawsze trzeba być dobre ubrany,uśmiechnięty,mówić poprawnie i bez wulgaryzmu, być grzeczny i zawsze pomagać potrzebującym, jak minimum mieć wyższe wykształcenie, mieć dużo informacje o sprawach politycznych,ekonomicznych,literatury, być w internecie na Googl i Facebook, pisać ciekawy blogi na różne tematy. mieć atrakcyjny i dobry profilu, dbać o swój makijaż i codziennie choć rano się zajmować sportowym zdrowotnym spacerkiem. W moim DNA są wszystkie te cechy, bo ja codziennie mam polecenia od DNA i mózgu,że mam to robić. Dużo ludzie z moich znajomych mają taką bajkę na wszystkie złe sprawy "a ja to lubię", a to oznacza,że ludzie robią sobie złe rzeczy z powodu tego,że jemu tak się podoba. Kiedy ja komuś mówię lub podaje informacje,że coś jest szkodliwe i lepiej tego nie robić to w odpowiedzi mówią,że im to się podoba. Ja zawsze robię nie to co się podoba, a to co jest zdrowe i nie przeszkadza innym. Czasami,kiedy jestem w supermarkecie badam,co kupują i młodzi ludzie i seniorzy. To po prostu nie układa się w głowie,kiedy seniorzy kupują ogromne ilości produktów,którzy nie poprawiają im zdrowie, a tylko skracają im życie. Ja nigdy nie kupuje czerwone mięso,smażony,marynowany,tłusty i inne delikatesy,które są i drogie i bardzo niezdrowy. A dla czego tak się dzieje, a dla tego,że z dzieciństwa nie mamy odpowiednie kultury co jest dobre, a co jest złe bo rodzice są zajęty pracą, a poziom szkoły jest bardzo niski bo polowe naszych nauczycieli mają bardzo słabą kwalifikacje. W tym sensie religijne zajęcia są na bardzo wysokim poziomie tylko nie informacje potrzebną dla życia a o bajeczkach,które tylko zawracają głowę małym dzieciakom,którzy w życiu i w internecie widzą progres nauki i techniki, a księży mówią im o rzeczach,którzy n ie mają nic wspólnego z nauką,technikom i progresom. Z mojego punktu widzenia jak my bardzo chcemy w szkole wykładać religie to trzeba zrobić na zasadzie sztuki religijnej,która podaje uczniom informacje o rozwoju nauki i techniku od początku i do naszych czasów, a bajeczki religijne powinny być na podstawach teatralnych bo wszystkie historyczne wydarzenia geniusza Jezusa bardzo dobrze się nadają dla teatralnych i operowych przedstawień i wtedy to byłoby i ciekawe i miałoby wielki sens wychowania kultury religijne, a to jak jest obecnie zorganizowane, to nic nie daje,a tylko strata czasu i kosztów na utrzymanie księży,który za nic nie są odpowiedzialny. Jestem przekonany,że z tego wynika,że ja w swoim DNA nie mam religijnej informacji. Chcę Państwa uspokoić i powiedzieć,że mam bo się urodziłem w bardzo religijnej rodzinie,gdzie po ojcu wszyscy były służącymi kościoła. Pamiętam, bardzo dobrze swojego dziadka,który zajmował wielki stan religijny.i jak w wieku 5-7 lat chodziłem po kościół i cierpiałem na obrazy,gdzie Jezus krwawił.Ale teraz ja jestem w wieku 75 lat a dodatkowo jestem naukowcem i z tego powodu patrze na religie z pozycji materialistycznej, a nie idealistycznej jaki ona daje nam pożytek. Dobrze wiadomo,że kościół ma pod siebie wprawie 10-15% majątku państwa,który jest wykorzystany lub dla opowiadania bajeczek kilka godzin na dobę lub jest zamknięty. Z mojego punktu widzenia to jest za mało i nie ciekawe. Z tego powodu ja jestem przekona ny,że kościół powinien być reformowany na zasadach publicznych teatrów religijnych,którzy zarabiają pieniądza oraz płacą podatki tak samo jak i wszyscy obywatele. W Państwie nie powinno być równych i równiejszych bo wszystko się daje wielką pracą. Jestem przekonany,że jak będzie taka reformacja religijnych instytucji to kościół przetrwa dużo pokoleń a jak tego się nie stanie,to kościół niema szans przeżyć. Wiem,że dużo wiernych fanatykom taka pozycja nie bardzo będzie się podobała, ale ja tego i nie wymagam bo to jest w moim DNA. Z tego wynika,że moje DNA i mój bank informacji ma coś więcej, możliwe informacja z innych planet,gdzie to o co ja mówiłem już miało miejsce. Drodzy czytelnicy z wielkim natchnieniem opisałem Państwu jaki jest logarytm mojego DNA, a dokładnie jakie cechy ja odziedziczyłem od wszystkich pokoleń mojego drzewa rodzinnego, a może i pokoleń z innych planet. Powiem Wam jako senior oraz naukowiec,że ja marze,kiedy nauka medyczna i nie tylko pozna wszystkie sekrety DNA jak naszego banku informacji oraz będzie możliwość nie tylko wykorzystać tom informacje, a i zmienić program tej informacji aby przedłużyć nam życie i pozbawić nas od bardzo dużych problem zdrowotnych. Obecnie my mało wiemy i brakuje nam finansowych resursów aby poznać wszystkie sekrety naszego DNA. Obecnie my w całym świecie mamy problem z nowym bardzo sprytnym wirusem Covid - 19,który zabija i młodych i seniorów. W tej sytuacji,w której my się znajdujemy nam zostaje przestrzegać wszystkie podstawy ochrony i szacunku do swojego zdrowia i zdrowia innych. Wiem.że wszyscy ciekają na szczepionki jak na ratunek. Z mojego punktu widzenia to też nas nie uratuje bo jak my nie przestrzegamy zwykły zasady higieny to nie dużo z tego będzie pożytek,bo korona wirus to bardzo inteligentny wirus,który bardzo szybko mutuje w DNA innych wirusów i cały czas pojawiają się nowy formy tego wirusa. Z tego powodu wszystko zależy od naszej kultury i chęci ratować siebie i innych. A ja życie Państwu zdrowia i międzyplanetarnego DNA bo DNA jest to co my zostawiamy dobrego lub złego dla naszych pokoleń na Ziemie i dla nieznanych nam istot na innych Planetach Wszechświata. Kiedy przyjdzie czas mojego polotu do innych gwiazd wszechświata ja zostawię na Planecie Ziemie moje kreatywne DNA dla mojej ukochanej Córeczki Juli i ukochanym małym gwiazdeczką Vasilisse, Szarllote i Fionie. Jestem przekonany,że oni będą dumny z tego jakim ja byłem Menem i Twardzielem. Kocham Was i życie Wam Zdrowia i wielkich sukcesów.Wasz Starszy Papa dr Vasyl Stratulat - Smolnicki. 12.01.2021.
























Komentarze
Prześlij komentarz