KREATYWNY DYKTATOR W.PUTIN
W.PUTIN KREATYWNY DYKTATOR,AGRESOR
I ZAGROŻENIE DLA CYWILIZOWANEGO ŚWIATA
Wiem dobrze,że nie wszyscy ludzie na świecie zgodzą się z takim określeniem tego człowieka,który samodzielnie rządzi jako car,który ma pełną władzę i wielkie zaufanie ze strony obywateli Rosji. Takie wielkie poparcie jest związane z tym,że jako władca jest wykształcony,błyskawiczny w działaniach politycznych,ekonomicznych i międzynarodowych. Na dzień dzisiejszy nie ma w świeci takiego Króla,Prezydenta, Kanclerza i innych,którzy mogliby się porównać z nim, bo w warunkach sankcji międzynarodowych on się trzyma bardzo pewne i już 6 lat nie poddaje się, a ostatnio ma ustępstwa i ze strony Zachodu i ze strony Ukrainy, która jest w stanie wojny z Imperialistyczną Rosją. To pokazuje na ile sprytnie i mądrze działa ten dyktator,który wykorzystuje to,że Rosia ma wielkie dochody finansowe z ropy i gazu, z czego hojnie opłaca polityków i urzędników różnej rangi dla poparcia w międzynarodowych organizacjach oraz wysokich posad państwowych. Jestem prawie w wieku W.Putina oraz tak samo jak on prawnikiem i dr ekonomii i dobrze pamiętam całą jego historię życiową od początku. Mieszkałem wtedy w Odessie i byłem studentem fakultetu prawa. Pamiętam,że w okresie zimy,kiedy my mieliśmy ferie wyjechałem góry Hibin na zimową sportową narciarską wyprawę. Te wielkie góry znajdują się w odległości 200 km. od Leningradu, a obecnie Petersburga. Z tego powodu jechaliśmy do tego miasta,a następnie dalej na wyprawę, a kiedy wracaliśmy z tej wyprawy to mieliśmy przystanek na kilka dni w Leningradzie. I dla mnie była to wielka możliwość oglądać nie tylko historyczne cuda tego miasta wielkiego króla Rosji P.Wielkiego a i się spotkać z moim dawnym przyjacielem z którym 2 lata spędziliśmy na fakultecie prawa w uniwersytecie stolicy Mołdawii w Kiszyniowie. W czasie tego spotkania 3 dniowego odwiedziłem uniwersytet Leningradu oraz zapytałem czy mogę odwiedzić razem z nim miejsce trenowania walkami dżudo,gdzie on trenował. On wiedział,że ja mam stopień sportowy i powiedział,że da się załatwić z trenerem dla mnie treningi. Kiedy my weszli do sali on powiedział patrz na tego małego spryciarza ma nazwisko Putin i jest na pierwszym roku fakultetu prawa ale już ma opinię wielkiego sportowca i zabijaki oraz zapytał czy chcę z nim walczyć. Ja kategorycznie powiedziałem,że nie lubię wariatów bo sam wygląd tego faceta był dla mnie bardzo nieprzyjemny bo nie wiedziałem jak to może się skończyć bo jego wzór oczu i ostrej chudej twarzy nie wzbudzał zaufania. Po trenowaniu pojechaliśmy do domu, a wieczorem zdecydowaliśmy się odwiedzić słynny Teatr Opery i Baletu ale, to było nie takie proste ale udało się nam dostać tanie bilety na najwyższym balkonie. W tym dniu była przedstawiana słynna i lubiana opera CARMEN. Jednak po wyczerpującej wyprawie oraz treningu byłem bardzo zmęczony i większość opery smacznie przespałem a mój dawny kolega zrozumiał i nie przeszkadzał mi. Po operze poszliśmy na spacer po nocnym Leningradzie i dostałem od Nikołasa bardzo ciekawą informację,że w tym prestiżowym i pokazowym komunistycznym miejscu życie jest jak na zachodzie bo w sklepach jest wszystko jak w Paryżu a ceny są 5 razy tańsze. Na Newskim Avenie było dużo ludzi i policji mimo,że było po 23 godzinie i weszliśmy do metra,gdzie było sporo ludzi oraz luksusowe warunki. W wagonie ludzi zachowywali się bardzo kulturalnie i po 20 minutach byliśmy w domu,gdzie zapytałem czy jutro możemy pojechać do miasta Królów Rosji Petergofa on odpowiedział,że jest zainteresowany i szybko zasnęliśmy. Rano o 6.00 byliśmy na nogach i po mocnym śniadaniu wyjechaliśmy do Dworca kolejowego a z Dworca pociągiem do samego Petergofa i od razu wpadliśmy w wielkie tłumy turystów zagranicznych i radzieckich. Przed nami odtworzył się jeden z wielkich światowych cudów podobny jak we Francji Versal, Betlejem i innych. Mocne wyrażenie miał na nas Pałac Królewski, muzeum z obrazami Królów oraz ogromne ogrody Królewskie,gdzie znajdowały się ogromne jeziora, kwiaty,drzewa,pomniki i mnóstwo antycznych rzeźb. Mieliśmy z sobą aparat Zenit i zrobiliśmy dużo zdjęć pamiątkowych a po obiedzie ponownie pociągiem wyjechaliśmy do domu bo na następny dzień rano wyjechałem z powrotem do Odessy. I to było ostatnie moje spotkanie z kolegą bo on był związany z oporem przeciw radzieckiej władzy,która była brutalna i okrutna w stosunku do ludzi, którzy pragnęli zmiany tego totalitarnego reżymu. W ostatnim liście,który dostałem od Nikolasa za kilka lat on proponował mi się dołączyć do ruchu oporu w Odessie.Po przeczytaniu listu od razu go spaliłem, bo w tym czasie pracowałem jako wykładowca i to mogło stanowić się dla mnie nie tylko wyrokiem karnym ale krzywdą dla mojej rodziny. Zrobiłem to bardzo mądrze bo za kilka dni po tym jak dostał ten list jakby przypadkowo spotkałem znajomego,który pracował w KGB i on mi doradził żebym ja nie bawił się w pisanie listów do ludzi,którzy są zarejestrowani w KGB. Obecnie nie wiem co się stało z moim dobrym znajomym z Petersburga bo więcej od niego nie dostałem ni żadnych listów, ale jestem dumny,że w te czasy radzieckiego terroru byli ludzie, którzy marzyli o wolności bo to byli czasy,kiedy tylko za jedne słowo można było trafić więzienia. Dużo ludzi,którzy wtedy odwiedzały ten reżym nie mieli ni żadnego pojęcia jak naprawdę żyli ludzie, bo dla nich zawsze był przygotowany program zakłamania prawdy o życiu ludzie w cywilizowanym świecie oraz to co było w realu dla zwykłych obywateli. Obecnie nieżyjący twórca bomby atomowej A.Sacharow pokazał całemu światu kłamliwość tego ustroju na przykładzie wartości ich rubla,które się reklamował radzieckim reżymom jako droższe po wartości od dolara i na,którym było zanotowane 0,77 grama złota, i że jest obracalne na całym terytorium całego Związku Radzickiego,żeby udowodnić,że to jest nieprawdziwe wszedł do sklepu specjalnego, gdzie wszystko było markowe i tylko dla zachodnich turystów sprzedawały nie za rublu zachwalony,że są więcej wartościowy jak dolary i chciał kupić potrzebny rzeczy,kiedy podszedł do kasy i podał rubli do rozliczenia, to jemu powiedzieli,że za rubli nie sprzedają, a tylko za dolary, wtedy on pokazał im,że na rublach jest napisane wyraźnie,że rubli są przyjmowany do obrocie wszędzie kierownik sklepu się wkurzył na A.Sacharowa i wezwał ochronę i był transportowany do policji, gdzie został ukarany grzywną. Taka była realna prawda tego kłamliwego reżymu, który okłamywał i okradał swoich obywateli. W tym okresie ja był kierownikiem katedry i na zebraniu partyjną zaproponował wybrać kierownikiem partii Konserwatorium Muzycznym im. A.Nieżdanowej w Odessie nie starego,który był bardzo konserwatywny, a młodego,który miał nowe spojrzenie na reformacji partii. Ciekawe było to.że wszyscy głosowały przeciw mojej propozycji. Choć po zebraniu dużo z tech ludzi w korytarzach mówiły jak dobrze ja się zachowałem. Ale dla mnie była już przygotowana kara administracyjna,bo na następny dzień ja zostałem zwolniony z posady kierownika katedry. Z tego powodu po tym jak Związek Radziecki się rozpadł i otworzyli się granicy wyjechałem z wycieczką do Paryża i po drodze z powrotem zostałem na zawsze w Polsce,która wtedy po obaleniu władzy socjalistycznej wróciła na tory demokratyczny. Jednak wracamy do naszego dyktatora W.Putina. Zbadamy od początku jaka jest jego legenda,że zwykły człowiek,który nie pochodził z elity partyjnej potrafił zostać ikoną Światowego Nuklearnego Agresywnego Mocarstwa i rządzi bez przerwy jako Król Rosji więcej jak 20 lat i ma wielkie szansy i dalej rządzić do końca swojego życia bo jest bardzo sprytny i wie jak to załatwić. Jednak zaczniemy pd początku pojawienia tego mistrza zakłamania,zabijania i oszukiwania. Wiadomo dokładnie z jego dokumentów,że się urodził 7 października 1952 roku. W pokoleniach jego rodziny i DNA było to,że zawsze się kręcili przy ludzi,którzy były u władzy, bo wiedzieli jak obsługiwać,żeby być mile widziany. Tak w jego rodzinie były tacy,którzy usługiwały zbrodniarzom i mordercą jak W.Lenin, J.Stalin i inne. Z tego powodu rodzina nie była biedna i zawsze miała środki na dobre życie. Kiedy on był dzieckiem ja pamiętam,że był głód i brakowało wszystkiego, jednak rodzina Putinych nie znała biedy, bo po opowiadaniach nauczycieli i kolegów ze szkoły jak na te czasy był bardzo dobrze ubrany i nawet miał szykowny zegarek i amerykański dżynsy Lee co na te czasy rzadko, kto mógł sobie pozwolić. Ja sobie takie spodni mógł kupić już w wieku 27 lat. Z tego powodu,że rodzina była zamożna i on miał markowe rzeczy, to zawsze trzymał nos do góry, bardzo się zadzierał i robił awantury. Z powodu agresywnego zachowania miał złej autorytet wśród kolegów i wykładowców. Już wtedy dużo z jego nauczycieli mówili otwarte,że on albo zostanie wielkim złodziejem albo kegebistem. Ja już wcześniej opisałem Państwu,jakie ja miałem opinie na jego temat,kiedy jego zauważyłem pierwszy raz w Leningradzie,kiedy on był na pierwszym roku studiowania i my się spotkali w sali na treningu walk wschodnich. Ja byłem przerażony na jego widok, bo był mały,chudy i w oczach był błysk bandziory. Ja byłem wtedy w Leningradzie przejazdem ale twarz tego małego bojownika na zawsze został w mojej pamięci. Wtedy ja byłem już na piątym roku, a on był na pierwszym. Po wyjazdu z Leningradu ja zapomniał o jego osobowości do tego czasu jak jego nazwisko się pojawiło w prasie,że on został zastępcom wybitnego polityka z Leningradu Anatolia Sobczaka,który był merom Leningradu, byłem bardzo zdziwiony,że A.Sobczak,który miał autorytet demokraty zbliżył do siebie osobę,który dużo lat był w Europie rezydentem KGB. Jednak wracamy ponownie do początku kariery tego wybitnego szpiega i cara Rosji. W czasach studiów bardzo owocnie pracował na KGB. Taka praktyka działania KGB była nam prawnikom dobrze wiadoma, bo kiedy ja byłem na pierwszym roku prawa to też miałem takie propozycji i nawet wiedziałem o tych,które się zgodziły. Kiedy ja zapytałem jednego z nich po co tobie to potrzebne, to on odpowiedział,że jak ja będę pracował w KGB to będę miał wszystko. Na te czasy to oznaczało,że od razu dostanie mieszkanie,duże wynagrodzenie oraz władzę nad ludzi. Widocznie tak samo zdecydował i nasz bohater,który po zakończeniu wydziału prawa od razu dostał posadę w KGB bo już miał opinie komunisty i bojownika czasów Feliksa Dzierżyńskiego. Od 1975 roku się znajdował na służbie w KGB do 1985 roku. W tym okresie był bardzo dobrze oceniony kierownictwem bo z jego pomocą było rozwiązane dużo spraw po likwidacji korupcyjnych mafijnych struktur w takich republikach jak Uzbekistan i Azerbajdżań. Kierownictwo KGB wiedziało,że już dobrze jest sprawdzony i ma opinie jako wiernego komunisty i może pracować jako agent w Europie. Z tego powodu został po oficjalnej wersji posadę w NRD jako dyplomata, a faktycznie on był jako rezydenta KGB,który zbierał informacje ze wszystkich państwa Zachodnie Europy. W tym czasie on legalnie jako dyplomata podróżował i zbierał potrzebną KGB informacje oraz werbował nowych agentów na tematy wojskowe i polityczny. Był na tyle sprytny,że za okres z 1985-1990 roku ni żadnego razu nie był złapany zachodnimi służbami. W tym czasie w Związku Radzieckim się zaciął prawdziwy potop jak polityczny tak i polityczny oraz dyplomatyczny, a było to związane z tym,że Związek Radziecki się angażował w wojnie Afgańskiej,która dla Imperialistycznego Radzieckiego reżymu miała fatalne skutki, bo Afgańskie bojowniki z pomocą USA i Europy codziennie zabijały tys Radzieckich bojowników oraz zlikwidowały kilka tys bojowych maszyn. Budżet ZSSR w związku z wojną,która trwała wprawie 10 lat był na poziomie defoltu. Koszty,który miał ZSSR na tej wojnie byli na tyle ogromny,że brakowało żywności oraz spadła wartość rubla. Z tego powodu w wielkich miastach zaczęli się duży zamieszki robotników. Dla kegebista W.Putina to był sygnał,że teraz czas się angażować w sprawy polityczny i marzyć o tym,żeby zostać prezydentem tego Agresywnego Mocarstwa. K momentu zwrotu wielkiego szpiega W.Putina do Związek Radziecki Boris Elcyn już machał szablom w walce za władze. W Imperium Zła się zacięła wielka anarchia bo w czasie,kiedy Generalny Sekretarz Partii Komunistyczej Michaił Gorbaczow był z wizytą za granicą komunistczny fanatycy i spiskowcy dokonały zamach stanu i Michaił Gorbaczow został usunięty od władzy. W ciągu tygodnia na Płac Czerwony w Moskwie wyszły ml obywateli Moskwy i Rosji,który zdecydowały,że nastał czas na zmiany, a ich przywódca Boris Elcyn zdecydował wykorzystać armaty i rozstrzelać cały sztab spiskowców. I tak w 1991 roku nienawistny Imperialistyczny reżym Związku Radzieckie się rozpadł i w związku z tym wszystkie Radzieckie Republiki,które byli na siłę okupowane ogłosiły swoją niezależność. A nowemu liderowi tej rewolucji nic nie zostawało jak w 1991 roku na spotkaniu w Belarusii podpisać memorandum o rozpadzie Imperium zła pod nazwą ZSSR. Następnie Prezydentem Rosji został wybrany Boris Elcyn,który nie tylko był słaby zdrowiem ale dodatkowo popijał wódkę słabo się znał na politykę i ekonomie. A nasz wielki kegebista W.Putin w tym czasie siedział cicho i czekał na moment wstąpienia do walki za władze. Na początku logicznie zdecydował,że trzeba poznać jak działa polityczny system nowej Rosji i się angażował współprace z bardzo wybitnym politykiem,naukowcem i merem Leningradu Anatolijem Sobczakiem. To ze strony W.Putina był bardzo mądry taktyczny krok, bo on bardzo dobrze rozumiał,że musi poznacz jakie są sekrety walki za polityczny posady, a współpraca ze swoim byłym profesorem prawa A.Sobczakiem był wielką przyjemnością. I tak razem ze swoim nauczycielem on poznawał wszystkie sekrety jak trzeba działać w polityce aby osiągnąć swój cel. Posada zastępcy mera Leningradu,który został przemienowany na Petersbrg był bardzo dobrym tramplinem wzlotu dla ambitnego kegebisty jakim był mały i sprytny W.Putin. Faktycznie w okresie 1992-1996 jako zastępca Mera A.Sobczaka miał możliwość zapoznać całą śmietankę polityczną Rosji oraz samego Prezydenta Rosji Borisa Elcyna,który w tym czasie nie raz odwiedzał Petersburg i nawet miał możliwość popijania dobrą wódkę i konjaka, co Prezydent Borris Elcyn zawsze był bardzo chętny. Z tego powodu został jakby przyjacielem Borisa Elcyna bo w 1996 roku Boris Elcyn osobiście zaprosił go do Moskwy i dostał posadę szefa Administracji Borisa Elcyna, który potrzebował wiernego obrońca w walkę za władze, a czasami nawet,żeby razem popijać dobrego koniaka z Paryża. Mądry Boris Elcyn bardzo dobrze rozumiał,że już ma swój wiek oraz,że jest bardzo słabym zdrowiem i nie wypadkowo zaprosił kegebista do swojej administracji bo on miał w głowie plan,żeby przygotować sobie nie tylko obrońca w czasie jego prezydentury, i wtedy,kiedy ma odejść od władzy aby nie zostać oskarżony i uwięziony za wszystkie swoje nieprawidłowy działania w czasie rządzenia. Wszystkim było wiadomy,że kiedy on kandydował na wyborach pierwszego prezydenta niezależnej Rosji, to rozdawał oligarchą Rosji za groszy majątek państwa za poparcie w wyborach. Z tego powodu Boris Elcyn potrzebował mocną osobę,która w znak wdzięczności obroni go przed wrogami,którzy zachcą go oskarżyć w rozkradaniu setek mlr dolarów. Z tego Powodu Boris Elcyn przesuwał W.Putina cały czas z jednej posady na drugą.Wśród nich były posada szefa KGB Rosji, od marca 1999 roku był jednocześnie sekretarzem Rady Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej. W tym czasie zdrowie Prezydenta Rosji Borisa Elcyna cały czas tylko się pogarszało i mądry Boris Elcyn zdecydował,że czas na to,żeby zbliżyć swojego wiernego obrońca na bardzo wysoką posadę aby po jego odejściu mógł zająć miejsce Prezydenta Rosji. Z tego powodu Boris Elcyn w 1999 roku powołał sprytnego kegebisty na posadę Premiera Rosji. Faktycznie ze strony Borisa Elcyna to była decyzja aby W.Putin mógł zostać Prezydentem Rosji. Kiedy W.Putin dostał taką posadę on zdecydował pokazać od razu wszystkim w Rosji i całemu światowi,kto tu rządzi i od razu wprowadził wielkie Rosyjskie wojsko w Czeczenii,gdzie w ciągu miesiąca by.i zabity setki tys czeczeńskich bojowników oraz zwykłych cywilów. W nagrodę za swoje okrutne działania i mordy w Czeczeni Boris Elcyn 31 ngrudnia 1999 roku zrezygnował ze stanowiska prezydenta i przekazał władzę W.Putinowi,który do wyborów prezydenta pełnił obowiązki Prezydenta Rosji. I tak sprytny kegebista błyskawicznie został carem ogromnego Imperium zła. Ciekawym jest to,że w wyborach prezydenta Rosji 26 marca 2000 roku W.Putin nagłe dostaje w pierwszej,że turze 52,9 % głosów. Taki cud może zdarzyć tylko w Rosji lub na Ukrainie. I tak mały i wielki kegebista błyskawicznie po trupach Czeczeńców, Rosyjskich obywateli i innych narodowości zamordowanych i oszukanych oraz zakłamanych obiecankami został Prezydentem Wielkiego Agresywnego Imperialistycznego Mocarstwa,gdzie ludzie żyją w biedzie, a oligarchy żyją jak Arabskie Szejki. Czasami mi ludzie pytają dla czego obywateli Rosji nie są takie wymagający do władzy jak obywateli Europy,USA i innych krajów świata,gdzie jest wolność i demokracja i ludzie codziennie walczą za swoje prawa materialne i moralne. Z tego powodu na początku tej opowieści ja zrobiłem analiz powiązanie Rosji z Mongołami. Sprawa w tym,że Rosja wprawie 600 lat była okupowana dzikimi mongołami,którzy w ciągu tego okresu cały czas zmieniały ich genofond oraz DNA. Ja osobiście mieszkałem w tym kraju dużo lat i dokładnie wiem,że oni mają w krwi potrzeby,że musi być Car,policjant,urzędnik,który wszystko pilnuje i cały czas zmusza robić to co chce Car. Ja się urodziłem w Królewskiej Rumunii za czasów Króla Michaja i z tego powodu,kiedy ja mieszkałem w Odessie,gdzie ludzie mają psychologie Rosyjską, to cały czas byłem zdziwiony,że bez władzy i kary administracyjne lub karne ludzie nie potrafią pracować i się zachować. Dla nich zawsze,ktoś musi ich na siłę zmuszać do działania prawnego. Pamiętam dobrze,że ja i kilka turystów z Europy czekały na światełka,żeby się pojawił kolor zielony,żeby można było przejść na inna stronę ulicy i jakie było nasze zdziwieni,że kiedy się pojawił zielony kolor samochody nie przestawały jechać, a jechały nie zwracając uwagę na ludzie. Turysty z Europy mocno stały wołać stop stop,crazy crazy. Kiedy ja poszedłem do parku w centrum miasta to zauważyłem tablicy,że jest zakazane wchodzenie do parku z psami. Ale na to nikt nie zwracał uwagę i wszędzie były ślady od niewychowanych ludzie i psów. Kiedy ja zadzwoniłem do policji i zgłosiłem,że w parku na mnie się rzuciły psy agresywny, to dostałem odpowiedz,że oni tym się nie zajmują. W domie,gdzie ja mieszkałam przy wejściu były bramy,ale nikt ich nie zamykał,kiedy ja sąsiadowi zrobiłem uwagę dla czego nie zamyka bramy, to miałem wielką awanturę,że jemu tak się podoba. I tak jest wszędzie,gdzie mieszkają ludzie rosyjskiego pochodzenia. Z tego powodu stwierdzam, że W.Putin ma takie wielkie poparcie i rządzi tym ogromnym krajem więcej jak 20 lat, a teraz po referendum od 2020 roku wprawie może być Carem do żywocie i nawet jak nie będzie prezydentem, to w ich Konstytucji jest zanotowane, ze jest nietykalny. W ramach europejskiej demokracji jest wprawie niemożliwe,żeby ktoś był nietykalny bo prawo jest obowiązkowo dla wszystkich obywateli. Z tego powodu stwierdzam,że W.Putin,który cały czas dyktatorskimi metodami rządzi i będzie rządził i dalej dużo lat bo obywatelem tego kraju to się podoba,taki jest ich styl życia. Obecnie w Ukrainie trwa wojna z Imperialistyczną Rosją,która okupuje Krym i Donbas, a to oznacza,że dla obywateli Ukrainy to wróg i trzeba z nim wałczyć ale kiedy rok temu ostatnie byłem w Odessie to wprawie wszyscy mówią nie w języku ukraińskim,który jest państwowym językiem, a mówią w języku wroga rosyjskim. Jeden z panów,który mieszka w odessie opowiadał mi jak w odessie w 2015 roku,kiedy Rosja napadła na Ukrainę, że jak minimum polowe obywateli Odessy chcieli aby została nową samo zwaną republiką rosyjską. Rosja nie tylko wielki kraj, ale i bardzo dziwny kraj. Mają największy terytorium oraz bogactwa na świecie. Jak my w Europie musimy dużo i dobrze pracować,żeby mieć dobre życie, to w Rosji tylko na ropie,gazu i innych surowcach można być zamożnymi i pomagać innym. Jednak wszystko jest odwrotnie my w Europie mamy wolność i godne życie, a u nich bieda i wielka korupcja, u nas demokracja i swoboda, a u nich dyktatorskie metody i bieda, wolność i demokracja jest ograniczona, a jak ktoś jest niezadowolony i chce coś zmienić, to od razu albo jest w więzieniu albo nie żyje. Tak kreatywny dyktator Rosji rządzi tym krajem. Za czasy jego dyktatorskiego reżymu było otrute lub brutalnie zabito tys ludzie,którzy chcą coś zmienić aby ludzie tego kraju mogli być w naszej wolnej Europejskiej Rodzinie. Jestem przekonany,że nie żadne artykuły w Konstytucji o nietykalności nie uratują obecnego Prezydenta Rosji W.Putina i w końcu końców ona zbrodniarz światowego poziomu będzie osądzony Międzynarodowym Trybunałem w Strasburgu. To będzie kara nie tylko dla W.Putina ale i jego zamożnej rodziny, a wszystkie setki mld dolarów,które on nakradł będą przekazany narodowi. W historii zostanie nie jako Prezydent,a jako złodziej po winie,którego byli zabijany i okradany mln ludzie Rosji i innych państw świata. Obecnie po winie dyktatora i agresora W.Putina na Ukrainie, Mołdawia, Gruzji, Syrii giną bardo dużo niewinnych ludzi. Jestem przekonany,że obywateli tych państw nigdy nie wybacza W.Putinowi wszystkie jego złodziejstwa, a samo pojęcie putin zawsze będzie kojarzyło ludziom z wojnami,zabijaniem, otruciem,zakłamaniem i oszustwom oraz innymi słowami podobno jak choroba cholera oraz obecnie Cowid-19 i to będzie zasłużona kara nie tylko dla niego, a i jego rodziny. A ja życie Państwu zdrowia i zapraszam do czytania tego blogu oraz innych.
















|
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do czytania moich historycznych blogów o największy wydarzenia polityczny i ekonomiczny XX i XXI stulecia.Czekam na Państwa opinie.Dziekuje.Happy Day.Kiss for You.
OdpowiedzUsuńThank You.Greetings from Polad.Have a Great Day.
OdpowiedzUsuń